Sesja narzeczeńska Rybnik

SESJA NARZECZEŃSKA

Fotografia ślubna to moje główne zajęcie a Marta i Darek to moja para młoda , którą będę fotografować we wrześniu 🙂 na pewno będzie cudownie ! Tym razem sesja narzeczeńska.

sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska Rybnik

Wasz ślub się zbliża i jedno co warto sobie zrobić przed ślubem to sesja narzeczeńska.

Nie dość , że może to być świetna pamiątka, to możecie te zdjęcia wykorzystać na ślubie np w formie podziękowań dla rodziców lub udekorować nimi salę weselną 🙂

W jakiej formie ? Dla rodziców w formie obrazów, odbitek, foto-książek , albumów itd a na weselu w postaci rozwieszonych na sztalugach zdjęć lub poustawianych w ramkach na stołach jako atrakcja dla gości.  Dlaczego by nie zrobić sesji tematycznej/ stylizowanej i na podstawie takiego zdjęcia z sesji wykonać zaproszenia ślubne ?

Sesja narzeczeńska ma jeszcze jeden plus, ogromny 😉

Fotograf to już nie jest taka obca osoba, poznajemy się bliżej i na pewno zaplusuje to mniejszym stresem przez obiektywem w dniu Waszego ślubu.

Ja jako fotograf ślubny też mam większą wiedzę o Was i o tym jak się zachowujecie przed aparatem. Jak widzicie, same plusy 😀 Powiecie, że nie macie czasu…

Na taką sesję nie potrzeba wcale dużo czasu, więc to również nie jest argument by jej nie robić 😉 Z Martą i Darkiem umówiliśmy się pod wieczór kiedy mieli czas wolny po pracy.

A sesja zdjęciowa trwała całe 40 minut ! Okoliczne lasy i łąki na śląsku mają wiele uroku i nie trzeba daleko jechać by zrobić fajne zdjęcia. Rybnik Katowice, Racibórz, Bielsko Biała czy Pszczyna …wszędzie jest pięknie. Najważniejsi jesteście Wy i Wasze uczucie .

Genialnym pomysłem jest wykorzystanie miejsca gdzie się poznaliście. To dopiero będzie cudowna pamiątka ! Kiedy zrobić taką sesję ? Najlepiej w okresie od listopada do końca maja. W pozostałym czasie fotografia ślubna zajmuje cały mój czas, sezon śubny się rozkręca i terminy są zarezerwowane dla sesji plenerowych ślubnych.

Ja już teraz wiem, że będę mieć piękną Pannę Młodą i przezabawnego Pana Młodego, będzie wyśmienicie i zabawnie. Nie mogę się już doczekać 🙂

Zapraszam wszystkich do obejrzenia zdjęć tej mojej cudnej pary młodej 🙂

sesja narzeczeńskasesja narzeczeńskasesja narzeczeńska

Jesteś zainteresowany sesją ? Zapraszam do kontaktu

2 komentarze
Komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany Wymagane pola są oznaczone *