Pracuję na całym śląsku a nawet poza nim. Często odwiedzam również Kraków.
Jeśli tu zaglądasz to znaczy, że szukasz fotografa na swój ślub i jesteś świadom tego, iż dobry fotograf to bardzo ważna inwestycja w dniu ślubu.:) dobrze trafiłeś/aś bo właśnie tym się zajmuję.
Uwielbiam moja pracę i kocham zatrzymywać dla was cenne chwile. Wykonuję dla was reportaże ślubne w dniu waszego ślubu oraz plenery w innym dniu. Plenery możecie obejrzeć tutaj. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by zrobić plener ślubny w dniu ślubu. Jeśli tylko sobie tak życzycie i jest odrobina czasu to taką sesję możemy zrobić.

A przed ślubem zapraszam na sesje narzeczeńskie , więcej możecie poczytać o nich tutaj.
Piękne suknie, cudowne kwiaty, przepiękne sale weselne a co najważniejsze…Atmosfera dnia ślubu pozostaną z wami na zawsze i będą zachwycać wszystkich przez lata.
Dzień waszego ślubu to przede wszystkim reportaż. Rejestruję to co się dzieje i chwytam najcenniejsze kadry.. Np takie kiedy tata pierwszy raz zobaczy swoją gotową do ślubu córkę i nie kryje przy tym wzruszenia….UŚCISKI, drobne gesty…TAK Tu najważniejsze są emocje …… One sprawią, że wasze zdjęcia będą wzruszały zawsze, nawet w dniu 20, 30, 40 rocznicy ślubu. Wasze piękne zdjęcia umieszczam w albumach, które będą dla was trwałą i porządną pamiątką na lata.
Piękne zdjęcia oprawiam w albumach i foto-książkach, byście mogli je oglądać nie tylko na ekranie monitora.
Zapraszam do galerii gdzie możecie obejrzeć reportaże ślubne, które zawierają przeważnie ponad 100 zdjęć . Po takiej dawce zdjęć można ocenić jak wygląda praca fotografa a nie tak jak w przypadku pojedynczych perełek umieszczanych w portfolio 🙂 bo całość ma być udana a nie tylko kilka zdjęć.

Weź ze sobą kubek kawy lub herbaty i miłego oglądania 🙂

Jeśli interesuje cię oferta cenowa zapraszam do zakładki kontakt